Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Hiringa Energy замовила 1500 водневих вантажівок у американської Hyzon Motors

Hiringa Energy замовила 1500 водневих вантажівок у американської Hyzon Motors

Також компанія побудує 24 нові станції для заправки водневого транспорту

Hiringa Energy замовила 1500 водневих вантажівок у американської Hyzon Motors
фото Hyzon Motors

Новозеландська компанія Hiringa Energy об'єднується з американським виробником вантажівок на водневих паливних елементах (FCEV) Hyzon Motors в розробці екологічно чистої інфраструктури для Нової Зеландії. Hyzon зобов'язалася поставити в країну 1500 своїх вантажівок протягом п'яти років, а Hiringa за цей час побудує 24 нові станції для заправки водневого транспорту. Таким чином коли вантажівки будуть готові до перших рейсів, у Новій Зеландії вже будуть налагоджені ланцюжки поставок водню, пише HighTech Plus з посиланням на Electrive.

«Ми розглядаємо Нову Зеландію як привабливий ринок для розгортання нашої технології водневих паливних елементів. Мережа поставок водню, спроектована Hiringa, є ключовим фактором в реалізації нашої стратегії з декарбонізації. Це партнерство спрямоване на те, щоб позиціонувати Нову Зеландію як світового лідера в галузі впровадження технологій для важких транспортних засобів з нульовим рівнем викидів, і ми раді зіграти важливу роль в цьому переході», – заявив глава Hyzon Motors Крейг Найт.

Як повідомляє Electrive, вантажівки Hyzon будуть побудовані в конфігурації 6×4 і отримають вбудовану спальну кабіну – партнери розраховують поступово пересадити всіх далекобійників Нової Зеландії на водневі вантажівки. Повна маса тягача складе 58 тонн, а запас ходу – 680 км.

За словами представників Hyzon, додаткова особливість вантажівок полягає в швидкості заправки. Транспортні засоби компанії будуть заправлятися з тією ж швидкістю, що вантажівки з дизельними двигунами.

Виробництвом автомобілів займеться європейський завод Hyzon, розташований в голландській провінції Гронінген.

24 нових заправних станції, побудованих до 2025 року,  має бути достатньо, щоб покрити 95% всіх маршрутів важких транспортних засобів на території всієї країни. Паралельно з розгортанням Hiringa також організовує виробництво зеленого водню і стане ключовим постачальником екологічно чистого палива.

Раніше Hyzon Motors повідомляла, що націлена на глобальні поставки своїх вантажівок на водневих паливних елементах. У компанії стверджують, що Hyzon вже підписала ряд угод в США, Європі та Австралії і планує продати 2 000 вантажівок протягом найближчих трьох років.

Як повідомлялося, Volvo починає продажі електричних вантажівок у США і Канаді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті