Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Volvo Cars і Geely відмовились від злиття

Volvo Cars і Geely відмовились від злиття

Компанії вирішили, що краще буде поєднати розробку технологій і програмного забезпечення

Volvo Cars і Geely відмовились від злиття
фото www.flickr.com/photos/teterine/2374143175

Volvo Cars і Geely Auto відмовилися від планів зі злиття. Як повідомляє FT, натомість компанії поєднають розробку технологій і програмного забезпечення для електромобілів, щоб збільшити економію.

Плани про злиття, про які було оголошено рік тому, були заморожені після того, як гонконзька публічна компанія Geely Auto націлилася на лістинг в Шанхаї.

Дві компанії, що належать холдингу Geely, заявили, що вони об'єднають кілька функцій, залишаючись при цьому окремими. Комбіновані операції будуть включати розробку програмного забезпечення та державні закупівлі.

За словами гендиректора Volvo Хакана Самуельсона, повне злиття сповільнить бізнес, оскільки компанії наразі конкурують за розробку електромобілів і систем автономного водіння.

«Ми дійсно хочемо уникнути втрати динаміки», – наголосив він.

Голова Geely Лі Шуфу заявив, що «більш глибокі партнерські відносини при збереженні незалежності дають значні переваги».

Відповідно до угоди, Volvo і Geely спільно розроблять наступні архітектури електромобілів, які можуть використовуватися іншими брендами сімейства Geely, включаючи британський Lotus, малайзійський Proton і Lynk & Co.

Кожна компанія буде лідирувати у своїй галузі технічних знань, при цьому Volvo зосередиться на електрифікації автомобілів більшого розміру і преміум-класу, а Geely буде займатися виробництвом двигунів внутрішнього згоряння і розробляти гібриди.

Нагадаємо: минулого місяця китайська Zhejiang Geely Holding Group, яка володіє Volvo Cars і 9,7% акцій Daimler, заявила, що підписала угоду з Tencent Holdings про розробку спільних технологій для розумних автомобілів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті