Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Китайський конкурент Uber націлився на ринок Західної Європи

Китайський конкурент Uber націлився на ринок Західної Європи

Didi Chuxing Technology запланувала вихід у Великобританію, Німеччину і Францію

Китайський конкурент Uber націлився на ринок Західної Європи
www.flickr.com/photos/thedailyexposition/39881562841

Китайський гігант Didi Chuxing Technology запланував дебютувати в Західній Європі. Як повідомляє Bloomberg, компанія шукає нові ринки напередодні довгоочікуваного первинного публічного розміщення акцій.

Пекінська Didi розглядає можливість розгортання сервісів таксі у Великобританії, Франції та Німеччині в першому півріччі цього року. За словами джерел агентства, компанія вже сформувала команду, орієнтовану на європейський ринок, і наймає співробітників на місцевому рівні.

Акції конкурента Uber Technologies впали на 3,7% на торгах у США, а акції Delivery Hero – на 3,9%.

Didi Chuxing наразі працює в 13 країнах за межами КНР, в основному в Латинській Америці. У серпні компанія почала пропонувати послуги з оренди автомобілів в РФ, що ознаменувало собою перше пряме проникнення в Європу. Окрім того, китайський гігант вже є інвестором компанії Bolt Technology, головного конкурента Uber на континенті.

В рамках розгортання Didi також розглядає додаткові пропозиції, включаючи доставку їжі та послуги з доставки, в залежності від попиту на місцевому ринку. Плани націлені на підвищення вартості фірми, яка вже є одним з найбільших стартапів у світі, напередодні можливого IPO, додали джерела.

Нагадаємо: днями Uber програв справу про права водіїв у Верховному суді Великобританії. Суд постановив, що водіїв потрібно вважати співробітниками компанії, а не самозайнятими.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті