Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
«Дарниця» спрямувала 14 мільйонів гривень на подолання наслідків пандемії та підтримку третього сектору
Реклама

«Дарниця» спрямувала 14 мільйонів гривень на подолання наслідків пандемії та підтримку третього сектору

Також компанія підтримує культуру та освіту в Україні

«Дарниця» спрямувала 14 мільйонів гривень на подолання наслідків пандемії та підтримку третього сектору
фото: darnitsa.ua

Фармацевтична компанія «Дарниця» спрямувала понад 14 мільйонів гривень на соціальну допомогу медикам, пацієнтам, а також на підтримку культури та освіти в Україні у 2020 році. Про це повідомляється на сайті компанії.

Дмитро Шимків, голова ради директорів Darnitsa Group:

«Минулий рік став перевіркою щирості намірів бізнесу підтримувати громадські ініціативи й сприяти позитивним перетворенням. Цей тест «Дарниця» успішно пройшла, оскільки під відповідальним розвитком ми розуміємо насамперед системні перетворення. Цю діяльність ми здійснюємо з року в рік і лише у 2018-2020 роках спрямували на ці цілі 50,3 мільйона гривень. Підтримка здоров’я, освіти та культури є стратегічними пріоритетами «Дарниці», до яких додалися кроки, направлені на подолання наслідків пандемії».

Впродовж року «Дарниця» передала до медичних установ шість апаратів штучної вентиляції легень та діагностичне обладнанні для виявлення хворих на Covid-19. За сприяння компанії відбулася серія онлайн-конференцій за участі іноземних лікарів з метою обміну досвідом лікування пацієнтів в умовах пандемії Covid-19.

«Дарниця» виділила лікарські засоби для терапії дітей з хронічними системними захворюваннями сполучної тканини, постраждалих від стихії на Прикарпатті та забезпечила аптечними наборами прийомні родини і сім’ї, які потрапили у складні життєві обставини.

З реалізацією проєкту порятунку Софійського собору «Дарниця» долучилася до відродження традицій українських меценатів минулого. Завдяки інноваційному обладнанню, встановленому в соборі  та прилеглих спорудах, за два роки повністю відновиться належний рівень вологості фундаменту і стін  і пам’ятка буде збережена для прийдешніх поколінь.

Компанія продовжує надавати системну підтримку розвитку прогресивної освіти і створює можливості для європейського рівня навчання і викладання в Україні. З 2015 року ключовим партнером «Дарниці» в цій сфері виступає Український католицький університет, в якому компанія заснувала і підтримує стипендіальну програму.

Наприкінці року «Дарниця» ініціювала благодійний проєкт зі збору коштів на продукти та медикаменти для підопічних фонду «Життєлюб». Збір тривав упродовж двох місяців, усі зібрані на онлайн-платформі кошти «Дарниця» помножила та передала «Життєлюбу» 400 000 гривень. Ці кошти будуть спрямовані на придбання продуктових наборів і медикаментів для підопічних фонду.

Про «Дарницю»:

Фармацевтична компанія «Дарниця» – найбільший в Україні виробник лікарських засобів, яка веде свою історію з 1930 року. У 2019 Дарниця оголосила про трансформацію бізнесу. Компанія провела ребрендинг і представила нову стратегію – побудову міжнародного бренду, лідерство в генеричному сегменті лікарських засобів і діджиталізацію процесів. Компанія фокусується на лікуванні найбільш поширених захворювань в області кардіології, неврології і болю.

Бенефіціари компанії – родина Загорій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті