Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
СБУ перевіряє аудіозаписи розмови Медведчука-Суркова

СБУ перевіряє аудіозаписи розмови Медведчука-Суркова

Вони перевіряють наявність ознак кримінального правопорушення

СБУ перевіряє аудіозаписи розмови Медведчука-Суркова
https://ssu.gov.ua/photo-galleries?page=4
Служба безпеки України (СБУ) «ретельно вивчає» оприлюднені ЗМІ аудіозаписи розмови Віктора Медведчука та Владислава Суркова «щодо наявності в діях співрозмовників ознак кримінального правопорушення». Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на СБУ.

«Щодо записів, опублікованих за посиланням: Дані записи ретельно вивчаються слідчим та оперативними підрозділами СБУ щодо наявності в діях співрозмовників ознак кримінального правопорушення», – повідомили в СБУ.

Нагадаємо: видання «Цензор.НЕТ» 25 лютого оприлюднило аудіозапис розмови двох людей з голосами, схожими на голоси лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука і колишнього помічника президента Росії Владислава Суркова, які обговорюють постачання електроенергії до захопленого Криму та обмін полоненими на Донбасі.

За даними видання, розмова датована 2014 роком. Зокрема, повідомляє Цензор.НЕТ, «Медведчук і Сурков говорять про схему постачання електроенергії, в якій задіяні російська «Інтер РАО2 і її структури на окупованому півострові. Крім того, вони обговорюють обмін полоненими. Ідеться про різночитання в кількості полонених. Сурков називає проросійських терористів на Донбасі «ці наші там підопічні» і обіцяє допомогти з обміном».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті