Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Чернівецька область з понеділка потрапляє в «червону» зону

Чернівецька область з понеділка потрапляє в «червону» зону

В Україні з 24 лютого діє адаптивний карантин

Чернівецька область з понеділка потрапляє в «червону» зону
фото www.pexels.com

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила запровадити з 1 березня на території Чернівецької області «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Як повідомив у своєму телеграм-каналі міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, «комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 01 березня 2020 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Чернівецької області та застосувати на території Чернівецької області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки».

Нагадаємо: Україна перейшла до адаптивного карантину з 24 лютого.

23 лютого МОЗ оновило список «червоних», «помаранчевих» та «жовтих» областей за показниками захворюваності на коронавірус, рівнем госпіталізації та завантаженістю лікарень. До списку областей із найгіршою ситуацією з COVID-19 потрапила Буковина та Прикарпаття.

Ще 7 областей опинилися у «помаранчевій» зоні; Вінниччина, Донеччина, Житомирщина, Закарпаття, Запорізька, Луганська та Тернопільська області.

Решта регіонів – у «жовтій» зоні.

Як повідомлялось, 26 лютого Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) оприлюднило оновлений перелік країн червоної та зеленої зон за рівнем поширення COVID-19. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті