Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
На окупованій території Донбасу постійно перебуває до 50 російських снайперів

На окупованій території Донбасу постійно перебуває до 50 російських снайперів

Російські інструктори проводять додаткові навчання

На окупованій території Донбасу постійно перебуває до 50 російських снайперів
Фото: pixabay.com

Снайперські підрозділи Росії активно діють на Донбасі, а територія України стала полігоном для випробування новітнього снайперського озброєння російських силових структур, повідомили проєкту «Радіо Свобода» «Донбас Реалії» в Головному управлінні розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

Також, за даними ГУР, починаючи з 2016 року, штатні снайпери з’явилися у першому та другому армійських корпусах підтримуваних Росією угруповань «ДНР» і «ЛНР». Навчання цих підрозділів здійснюють інструктори з Росії.

«За нашими даними, зараз штатна чисельність таких підрозділів становить близько 450 військовослужбовців-снайперів. Крім того, на територію України зараз дуже активно заходять снайперські групи збройних сил Росії, ФСБ, інших силових структур. Це близько 50 осіб, які постійно перебувають на нашій території для того, щоб відпрацьовувати найбільш важливі завдання і, крім того, підвищувати свій бойовий досвід по застосуванню снайперського озброєння в сучасних конфліктах», – розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

«За даними воєнної розвідки, у грудні минулого року на території України, в окупованих районах були проведені збори снайперських підрозділів із залученням офіцерів збройних сил Росії, які як інструктори прибули з території Ростовської області для проведення цих зборів, проведення окремих занять і контролю уже результатів підготовки снайперських підрозділів першого та другого армійського корпусів», – додав Скібіцький.

Раніше повідомлялося, що ОБСЄ зафіксувала п’ятикратне збільшення кількості військової техніки біля лінії зіткнення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті