Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Індія ввела нові суворі правила для соцмереж

Індія ввела нові суворі правила для соцмереж

Нова постанова з'явилася після запеклої суперечки між Twitter і урядом Індії

Індія ввела нові суворі правила для соцмереж

Індія ввела нові, більш суворі правила для Facebook, Twitter та інших соціальних мереж. Як повідомляє CNN, правила вимагають, щоб соцмережі створили три посади в Індії: директора, відповідального за дотримання всіх місцевих законів; «директора з розгляду скарг» для вирішення проблем індійських користувачів на платформах і «контактної особи» на цілодобовій лінії для місцевих органів влади.

Крім того, компанії зобов'язали публікувати щомісячний звіт про свою діяльність, щоб показати, що вони дотримуються закону.

Соціальні мережі повинні будуть видалити певні типи контенту, включаючи повідомлення, що містять «повне або часткове оголення», «статевий акт» та інші.

Уряд заявив, що у великих соціальних мереж буде три місяці на перехід на нові правила, дрібніші – мають підкоритися негайно.

Нова постанова з'явилася після запеклої суперечки між Twitter і урядом Індії. Соціальна мережа відновила кілька акаунтів, які влада наказала видалити, пов'язані з протестами фермерів проти нових сільськогосподарських реформ. Зрештою, платформа заблокувала сотні облікових записів і частково обмежила інші, але все ж встановила ліміт, відмовившись заблокувати облікові записи журналістів, активістів і політиків.

Facebook заявив, що «уважно вивчить» нові правила.

«Ми завжди ясно давали зрозуміти, що як компанія ми вітаємо нормативні акти, які забезпечують шляхи для вирішення найбільш складних проблем в Інтернеті, – сказав представник компанії. – Facebook – союзник Індії, і програма безпеки має вирішальне значення для наших платформ».

Twitter також повідомила, що ознайомлюються з правилами. Компанія Google, якій належить YouTube, поки що не дала коментарів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті