Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Азія наздоганяє Європу на ринку електрокарів – Fitch

Азія наздоганяє Європу на ринку електрокарів – Fitch

Найбільшим гравцем на ринку Азії є Китай, але й він все ще відстає від Європи і на це є низка чинників

Азія наздоганяє Європу на ринку електрокарів – Fitch
фото www.flickr.com/photos/26344495@N05/50981261653

За даними дослідницької компанії Fitch Solutions, Китай є найбільшим гравцем на азійському ринку електромобілів, але цей регіон все ще відстає від Європи.

Як повідомила телеканалу CNBC Анна-Марі Байсден, керівник відділу автомобільних досліджень в Fitch Solutions, Азія відстає, тому що європейські уряди вживають рішучих заходів для стимулювання зростання в цьому секторі.

«Регіон грає у квача. Коли ми говоримо про азійський ринок електромобілів, ми в основному говоримо про Китай, на який як і раніше припадає близько 90% продажів », – сказала вона.

«Але в Європі, особливо в ЄС, за останній рік було розгорнуто багато підтримуючої політики у відповідь на коронавірус ... як з боку інфраструктури, так і на національному рівні з точки зору стимулів», – долала Байсден.

У звіті консалтингової фірми Cairn Energy Research Advisors, що спеціалізується на виробництві акумуляторів і електромобілів, минулого року прогнозувалося зростання продажів електромобілів в 2021 році. Це відбувається в міру того, як країни по всьому світу запускають нові програми, щоб спонукати споживачів купувати автомобілі такого типу.

У звіті також говориться, що найбільше зростання продажів в цьому секторі відбудеться в Європі, в основному тому, що уряди ЄС прагнуть знизити викиди вуглекислого газу.

Байсден сказала, що слабке поширення електромобілів в Азії – в основному в таких країнах, як Японія та Індія – пов'язано з низкою факторів.

Хоча в Японії існує базовий попит, «ми все ще чекаємо конкретних планів стимулювання», – зазначила вона. «У січні ми почули, що існують плани щодо впровадження фінансових стимулів для покупок на місцевому рівні, особливо з урахуванням того, що Токіо поставив перед собою мету підвищити продажі електромобілів до 2030 року», пояснила аналітик.

За словами Байсден, що стосується Індії, сектор електромобілів, ймовірно, отримає підтримку від виробника електромобілів Ілона Маска Tesla. Середній дохід в країні є набагато нижчим, ніж на інших азійських ринках. Там є великий потенціал, але насправді все зводиться до демографії в країні.

Нагадаємо: минулого місяця американський виробник електрокарів Tesla наблизився до угоди щодо будівництва свого першого заводу в Індії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті