Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Volvo повністю перейде на випуск електрокарів до 2030 року

Volvo повністю перейде на випуск електрокарів до 2030 року

До 2025 року автовиробник розраховує, що половину його світових продажів складатимуть електрокари, ще половину – гібриди

Volvo повністю перейде на випуск електрокарів до 2030 року
фото www.flickr.com/photos/morberg/2321340105

До 2030 року вся лінійка автомобілів Volvo буде повністю електричною. Як повідомляє Reuters, компанія вирішила приєднатись до зростаючого числа автовиробників, які планують до кінця цього десятиліття поступово відмовитися від двигунів, що працюють на викопному паливі.

«Я повністю переконаний, що не буде клієнтів, які дійсно хотіли б залишитися з бензиновим двигуном», – сказав гендиректор Volvo Хокан Самуельсон, відповідаючи на питання про майбутній попит на електромобілі. – Ми переконані, що електромобілі є більш привабливими для покупців».

Шведський автовиробник запланував, що до 2025 року 50% його світових продажів повинні складати повністю електричні автомобілі, а інша половина – гібридні моделі.

Volvo, що належить компанії Zhejiang Geely Holding Group з Ханчжоу, в найближчі кілька років запустить нове сімейство електромобілів, і всі вони будуть продаватися тільки через Інтернет.

Як відомо, автовиробники прагнуть перейти на моделі з нульовим рівнем викидів, оскільки вони стикаються з цільовими показниками викидів CO2 в Європі і Китаї. Окрім того, в деяких країнах вже найближчим часом будуть впроваджені заборони на авто, що працюють на викопному паливі.

Поки що Volvo не постраждала від викликаної пандемією глобальної нестачі напівпровідникових чіпів, яка змусила низку автовиробників призупинити своє виробництво. За словами Самуельсона, це відбулося завдяки постійному спілкуванню з постачальниками.

«Поки постукайте по дереву, нам не довелося зупиняти складальну лінію, – сказав він. Але це могло статися в будь-який день».

Нагадаємо: минулого місяця Ford Motor заявила, що її модельний ряд у Європі буде повністю електричним до 2030 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті