Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Шмигаль доручив областям створити робочі групи із боротьби з нелегальним ринком палива

Шмигаль доручив областям створити робочі групи із боротьби з нелегальним ринком палива

Минулого року у ході перевірок було накладено санкцій на загальну суму понад 8 млн грн

Шмигаль доручив областям створити робочі групи із боротьби з нелегальним ринком палива
Фото: Connor Forsyth/Pexels

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив створити робочі групи на рівні кожної області із боротьби з нелегальним ринком нафтопродуктів, а також провести перевірки автозаправних станцій (АЗС). Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований, передає «Інтерфакс».

«Сьогодні вранці відбулася онлайн-нарада під керівництвом прем'єр-міністра України саме з питання обігу нафтопродуктів, зокрема, нелегального обігу палива в Україні. До нього були залучені всі служби, органи Нацполіції, Державної служби з надзвичайних ситуацій. За дорученням прем'єра будуть створені робочі групи у кожній області, проводитимуться перевірки», – сказав Мальований.

За його словами, цього року у відомства з'явиться можливість проводити не лише документальні перевірки походження палива на АЗС, а й лабораторні аналізи якісного складу нафтопродуктів.

«Минулого року ми працювали виключно з документами: перевіряли паспорти, техрегламенти, вивчали походження нафтопродуктів. Цього року виділено фінансування на лабораторні дослідження. Триває процедура закупівлі такої послуги, оскільки наші лабораторії не мають таких технічних можливостей», – пояснив голова Держекоінспекції.

Мальований уточнив, що в кожній області будуть створені комісії, куди увійдуть представники ДСНС, Держпраці, Держпродспоживслужби, а також Держекоінспекції, чиїм завданням буде перевірка дотримання природоохоронного законодавства, зокрема якості нафтопродуктів з точки зору екології.

«Минулого року ми провели 848 перевірок АЗС, за підсумками яких склали 979 рішень-приписів, санкцій. Санкцій було накладено на загальну суму понад 8 млн грн», – повідомив голова Держекоінспекції.

Нагадаємо: експерти «Консалтингової групи А-95» свідчать, що на нафтогазовому ринку країни знов склалась критична ситуація, яка пов’язана з великим обсягом тіньового виробництва пального, а також торгівлі пальним з грубим порушенням законодавства

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті