Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Найзаможніша людина В'єтнаму побудує в США завод з виробництва електромобілів

Найзаможніша людина В'єтнаму побудує в США завод з виробництва електромобілів

Фам Нхат Вуонг переконаний, що йому вдасться переконати клієнтів, які побоюються купувати автомобіль у VinFast, про яку вони мало або зовсім нічого не знають

Найзаможніша людина В'єтнаму побудує в США завод з виробництва електромобілів
фото www.flickr.com/photos/vietnambiz/49263227892

В'єтнамський стартап з виробництва електромобілів VinFast планує відкрити завод в США після запуску дослідницького офісу в Сан-Франциско з 50 працівниками.

Як повідомляє Bloomberg, VinFast, заснований мільярдером Фам Нхат Вуонг, почав поставляти в'єтнамським споживачам бензинові автомобілі з ліцензованими двигунами BMW у 2019 році. Вуонг, який також є головою правління материнської компанії Vingroup JSC, заявив в кінці того ж року, що підтримає амбіції компанії в США $2 млрд з власних статків.

Компанія планує відкрити автомобільний завод в США, сказав генеральний директор VinFast Тай Тхань Хай, відмовившись надати детальну інформацію про терміни або можливе місцезнаходження заводу. У наступному році компанія також планує розпочати продажі своїх авто в Канаді і Європі.

«Бачення VinFast – стати глобальною компанією з виробництва розумних електромобілів, а ринок США – один з перших міжнародних ринків, на якому ми зосередимося», – сказала вона.

Агентство зазначає, що підкорити автомобільний ринок Північної Америки буде непросто. Мало того, що великі старі автовиробники, такі як Ford Motor і General Motors, вже витратили мільярди доларів на електромобілі, на американському ринку діє ціла низка виробників електрокарів, таких як Nikola, Lucid Motors, Lordstown Motors., Fisker., Canoo, Xos і Tesla.

Торік VinFast продав близько 30 000 автомобілів, прогноз на цей рік становить – понад 45 000 одиниць.

VinFast вважає, що зможе переконати американських та інших зарубіжних клієнтів, які побоюються купувати автомобіль у в'єтнамської компанії, про яку вони мало або зовсім нічого не знають, пропонуючи високоякісні автомобілі з високими стандартами безпеки і передовими технологіями.

Окрім того, компанія, яка також виробляє електричні мотоцикли і електричні автобуси, планує відкрити в цьому році 35 каліфорнійських салонів і сервісних центрів. Регулюючі органи Каліфорнії надали VinFast ліцензію на тестування автономних транспортних засобів на вулицях загального користування. Компанія планує поставити свої перші електромобілі клієнтам в США в наступному році.

VinFast планує пропонувати два розкішних електричних позашляховиків – VF32 і VF33 – в США, Канаді і Європі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті