Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Microsoft представила Mesh - платформу для спілкування і роботи в змішаній реальності

Microsoft представила Mesh - платформу для спілкування і роботи в змішаній реальності

Дистанційна робота в такому форматі стає значно цікавішою

Microsoft представила Mesh - платформу для спілкування і роботи в змішаній реальності
фото Microsoft

Нова платформа від Microsoft під назвою Mesh дозволяє кільком людям спілкуватися в одному віртуальному просторі, який накладається на реальний світ. Користувачі можуть взаємодіяти один з одним і з віртуальними 3D-моделями, перебуваючи фізично в різних місцях. Про це Microsoft розповіла на конференції Ignite 2021, пише vc.ru.

До віртуального простору можна підключитися за допомогою широкого спектру пристроїв: платформа підтримує більшість VR-гарнітур, планшети, смартфони і ПК. Mesh також працює з гарнітурою змішаної реальності HoloLens 2 від самої Microsoft.

У компанії стверджують, що Mesh відчувається, як ніби «ви дійсно перебуваєте в одному приміщенні з кимось і діліться контентом».

Люди в Mesh будуть представлені за допомогою віртуальних аватарів від соцмережі AltspaceVR, яку Microsoft придбала ще в 2017 році. Але врешті-решт компанія хоче прийти до «голопортації», коли люди зможуть з'являтися у віртуальному середовищі у вигляді самих себе.

Як розповів редактор The Verge Том Уоррен, який узяв участь в демонстрації технології, вона схожа на роботу через Microsoft Teams. Представник Microsoft з'явився прямо перед столом журналіста і почав передавати йому віртуальних медуз і акул, форму і колір яких можна було міняти. За словами Уоррена, це виявилося «куди більш захоплюючим», ніж Zoom-дзвінки, в яких він бере участь щодня.

Платформа дозволяє проводити не тільки зібрання, а й групові демонстрації, покази і забезпечує спільний досвід. Наприклад, таким чином можна проводити виступ перед аудиторією слухачів: під час демонстрації Microsoft виступив Джеймс Кемерон, який зараз знаходиться в Новій Зеландії і знімає нових «Аватарів».

У Microsoft розраховують, що Mesh стане затребуваною серед архітекторів, інженерів, дизайнерів і всіх інших фахівців, яким особливо важливо працювати спільно в одному приміщенні, але через пандемію доводиться працювати тільки віддалено.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті