Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Топ-менеджер Nike звільнилася після того, як ЗМІ розповіли про бізнес її сина з перепродажу кросівок

Топ-менеджер Nike звільнилася після того, як ЗМІ розповіли про бізнес її сина з перепродажу кросівок

Він міг отримувати інсайдерську інформацію від матері, що сприяла його бізнесу

Топ-менеджер Nike звільнилася після того, як ЗМІ розповіли про бізнес її сина з перепродажу кросівок
фото Pixaby

Віце-президент Nike в Північній Америці Енн Хеберт пішла з посади після 25 років роботи в корпорації. Як підкреслили в Nike, топ-менеджер покинула компанію за власним бажанням. Це сталося через кілька днів після виходу матеріалу Bloomberg про бізнес її сина в сфері перепродажу кросівок. Сім'я заперечує звинувачення у використанні інсайдерської інформації заради вигоди.

19-річний Джо Хеберт веде бізнес під ніком West Coast Joe. Bloomberg зазначає, що пандемія Covid-19 не завадила перекупникам, а навпаки допомогла вирости в продажах.

На травень-червень 2020 року припало різке зростання West Coast Streetwear. За оцінкою Херберта, тільки в травні 2020 року він отримав $600 000 і піднявся в топ продавців кросівок на StockX. До цього його виручка в середньому не перевищувала $200 000 на місяць.

Коли бізнесмен зіткнувся з проблемами в постачанні взуття, він зосередився на роботі в онлайні. Його команда відстежувала нові кросівки з допомогою ботів і купувала їх у великих обсягах перш, ніж до моделей доберуться звичайні клієнти. Він також запустив підписку на груповий чат в Discord: за $250 на місяць можна було заздалегідь дізнаватися про знижки та розпродажі.

Хеберт назвав своєю конкурентною перевагою наявність «послідовного і надійного аналізу» при купівлі взуття та розумінні підвищеного попиту.

З яких джерел Хеберт бере таку інформацію, він не уточнив. Але сказав Bloomberg, що йому «пощастило вирости» в Портленді, де знаходяться штаб-квартири Nike і Adidas. Бізнесмен зазначив, що «потрібні» люди «можуть надати доступ до того, до чого звичайна людина ніколи не отримає».

West Coast Joe підтвердив Bloomberg, що Енн Хеберт – це його мати. Вона, за словами Джо, «надихнула» його займатися бізнесом, але «була настільки висока» в Nike, що їй заборонили ділитися будь-якій внутрішньою інформацією з сином аж до промокодів на знижки.

Нагадаємо, Nike представила нову модель кросівок, які можна одягати без допомоги рук.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті