Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
«Нафтогаз» реорганізує функцію закупівель

«Нафтогаз» реорганізує функцію закупівель

Оновлена структура функції відповідатиме міжнародним стандартам

«Нафтогаз» реорганізує функцію закупівель
Фото: depositphotos.com

НАК «Нафтогаз України» виводить систему закупівель в окрему корпоративну функцію, що централізовано відповідатиме за закупівлі групи та підпорядковуватиметься безпосередньо виконавчому директору. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Згідно з повідомленням, оновлена структура функції відповідатиме кращим міжнародним стандартам та дозволить консолідувати всю закупівельну експертизу в єдиному місці, а також забезпечить пряму та незалежну підзвітність правлінню компанії.

Основним пріоритетом оновленої корпоративної функції залишатиметься вдосконалення механізмів закупівель зі збереженням системи категорійного управління.

Також з 1-го березня 2021 року розпочинає роботу Головна рада з та ради з контрактування юридичних осіб, – органи, що покликані посилити процес нагляду за закупівлями та в цілому забезпечити зростання якості та результативності функції. Ради з контрактування підпорядковуватимуться фінансовому директору групи.

Дивізіон «Технічне забезпечення», якому раніше підпорядковувались закупівлі, зосередиться на управлінні найбільшими інвестиційними та капітальними проєктами компанії.

Раніше повідомлялося, що «Нафтогаз» впроваджує нову систему безпеки, яка за 9 місяців попередила втрати на понад $15 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті