Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Parler знову позивається до Amazon

Parler знову позивається до Amazon

Соцмережа обвинуватила Amazon у спробі знищити його бізнес

Parler знову позивається до Amazon
фото www.flickr.com/photos/digpunews/50824363881

Соціальна мережа Parler, особливо популярна серед прихильників експрезидента США Дональда Трампа, подала новий позов проти Amazon, звинувачуючи технологічного гіганта в спробі знищити його бізнес після нараду на Капітолій 6 січня в США.

Як повідомляє Reuters, позов про відшкодування збитків був поданий до суду Вашингтона всього через два тижні після того, як Parler відновила свою роботу після місячного простою.

Parler зник з мережі після того, як Amazon закрив свій вебхостинг після атаки на Капітолій, заявивши, що соцмережі не вдалося успішно модерувати агресивний контент на своєму сайті.

Новий позов був поданий після того, як Parler добровільно відмовилася від федерального позову проти Amazon щодо призупинення роботи сервісу. У новій справі соцмережа звинуватила Amazon в численних порушеннях умов контракту і, як і в першому випадку, заявила, що Amazon припинив хостинг на користь нового клієнта, Twitter.

У позові вказано, що вартість додатку становить $1 млрд, і йому довелось шукати фінансування, коли Amazon в Сіетлі відключила його, що обійшлось йому в десятки мільйонів користувачів і сотні мільйонів доларів річного доходу від реклами.

«Коли компанії настільки великі, легко бути хуліганом», – заявила Parler, назвавши себе «жертвою спроб Amazon знищити перспективну технологічну компанію за допомогою обману, наклепу, антиконкурентної і несумлінної поведінки».

Представник Amazon заявив, що нові претензії безпідставні.

Нагадаємо: минулого місяця Parler відновила свою роботу після того, його постачальник послуг заблокував сайт після заворушень в Капітолії 6 січня. На порятунок скандальній мережі прийшла лос-анджелеська компанія хмарного хостингу SkySilk Inc.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті