Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Samsung разом з Mastercard розробляють платіжні картки з вбудованим сканером відбитків пальців

Samsung разом з Mastercard розробляють платіжні картки з вбудованим сканером відбитків пальців

Такі картки з біометричною аутентифікацією почнуть поширюватися в Південній Кореї ближче до кінця року

Samsung разом з Mastercard розробляють платіжні картки з вбудованим сканером відбитків пальців
фото www.flickr.com/photos/janitors/16537029848

Samsung оголосила про співпрацю з Mastercard в розробці платіжної картки з біометричними скануванням і вбудованим зчитувачем відбитків пальців.

Як повідомляє Engadget, ця технологія схожа на біометричні платіжні карти Mastercard, представлені у 2017 році, які дозволяють підтверджувати покупки, не вводячи PIN-код.

Проте, Samsung заявила, що нові карти «використовуватимуть новий набір мікросхем безпеки від Samsung System LSI Business, який об'єднує кілька ключових дискретних мікросхем безпеки». Мета полягає в тому, щоб підвищити безпеку при одночасному скороченні кількості точок фізичного контакту, оскільки ваш відбиток пальця скануватимуться безпосередньо на вашій карті, а не окремим терміналом (POS). Водночас ці карти є сумісними і з нинішньою технологією аутентифікації Mastercard.

Для порівняння: Apple Card призначена в основному для використання на смартфонах, але Apple випускає і фізичну титанову карту з вашим ім'ям, вигравіюваним на ній лазером. Однак, якщо користувач використовує фізичну карту Apple, йому потрібно буде ввести код в POS-пристрій, оскільки вбудованого пристрою для зчитування відбитків пальців немає.

Нова технологія використовуватиметься в картах Samsung Card. Карта буде випущена в Південній Кореї наприкінці цього року, але Samsung не сказала, чи з'явиться вона й в інших регіонах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті