Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Виробник Marlboro просить регуляторів переконати американців, що нікотин не такий уже й поганий

Виробник Marlboro просить регуляторів переконати американців, що нікотин не такий уже й поганий

Altria володіє часткою в Juul, бренду нікотинових пакетів On! і продає IQOS

Виробник Marlboro просить регуляторів переконати американців, що нікотин не такий уже й поганий
фото www.flickr.com/photos/27120090@N06/2534981412/

Виробник найбільш продаваної марки сигарет у світі Marlboro, компанія Altria, звернулась до Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) із проханням допомогти поширити інформацію про те, що нікотин не викликає рак. Агентство Bloomberg повідомило, що розглянуло лист, який Altria направила в FDA.

У своєму листі Altria процитувала урядові дослідження про неправильні уявлення близько трьох чвертей дорослого населення США про нікотин і сказала, що цей крок буде мати вирішальне значення для допомоги традиційним курцям в переході на негорючі методи вживання нікотину.

Агентство зазначає що виробник Marlboro хоче залучити практично неможливо партнера – регулятора, щоб переконати американців у тому, що нікотин не так уже й поганий, як вони думають.

Хоча в сигаретному димі міститься принаймні 60 канцерогенів, давно відомо, що нікотин не є прямою причиною багатьох хвороб, пов'язаних з курінням. Препарат навіть рекламувався як спосіб зняти напругу. Між тим, за даними державного агентства Національного інституту по боротьбі зі зловживанням наркотиками, нікотин – це інгредієнт, який викликає у людей залежність від тютюнових виробів, і він має ризики, в тому числі ймовірно, він робить людей більш сприйнятливими до зловживання опіоїдами.

FDA від коментарів відмовилося.

Хоча переважна частина доходів Altria надходить від продажу сигарет і сигар (86%), вона також володіє часткою в Juul, яка виробляє електронні сигарети, бренду нікотинових пакетів On! і продає IQOS, систему нагрівання тютюну.

Раніше FDA дозволило Altria продавати IQOS у США, оскільки вони менш шкідливі, ніж традиційні сигарети, однак це не значить, що він є повністю нешкідливим.

Антитютюнові групи і агентства громадської охорони здоров'я, включаючи FDA, як і раніше насторожено ставляться до цих продуктів, заявляючи, що, хоча вони не містять відомих канцерогенів сигаретного диму, вони можуть представляти інші ризики для здоров'я, про які не так добре відомо.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті