Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Пандемія призведе до зростання злиттів і поглинань банків в Європі і США – UBS

Пандемія призведе до зростання злиттів і поглинань банків в Європі і США – UBS

Найбільший банк Швейцарії також очікує, що банки продовжать позбавлятись від непрофільних підприємств і активів

Пандемія призведе до зростання злиттів і поглинань банків в Європі і США – UBS
фото www.flickr.com/photos/yjv/10227662103

Найбільший швейцарський фінансовий холдинг UBS Group очікує, що пандемія COVID-19 сприятиме подальшому посиленню консолідації в банківському секторі на тлі зростаючих загроз, пов'язаних з низькими процентними ставками і посиленням конкуренції. Про це повідомляє Bloomberg.

«Ймовірно, що в США і особливо в Європейському союзі буде більше злиттів і поглинань зі зростаючим регуляторним апетитом», – йдеться в річному звіті UBS, опублікованому в п'ятницю.

Найбільший банк Швейцарії також заявив, що очікує подальшого позбавлення від непрофільних підприємств і активів, оскільки банки прагнуть спростити свої бізнес-моделі, щоб знизити операційні ризики та ризики відповідності.

Відсутність загального захисту депозитів в ЄС і складна нормативно-правова база досі перешкоджали трансформаційним операціям на фрагментованому ринку Європи. Однак наслідки пандемії підвищили тиск: регулюючі органи і банки, включаючи Deutsche Bank і Intesa Sanpaolo SpA, сигналізують про необхідність змін.

По інший бік Атлантичного океану покупка американським M & T банківського холдингу People's United за $7,6 млрд минулого місяця ознаменувало собою останню угоду між регіональними банками. Злиття націлені на те, щоб допомогти невеликим фірмам конкурувати з такими гігантами, як JPMorgan Chase & Co, які розширюють свою діяльність в нових штатах і щорічно витрачають мільярди доларів на цифрові пропозиції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті