Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Марка Jeep може відмовитися від використання назви Cherokee через критику вождя

Марка Jeep може відмовитися від використання назви Cherokee через критику вождя

Компанія обговорює це питання з народом черокі

Марка Jeep може відмовитися від використання назви Cherokee через критику вождя
фото DR

Американська автомобільна марка Jeep готова відмовитися від використання назви Cherokee після недавньої критики з боку вождя племені індіанців черокі, пише Інтерфакс.

Генеральний директор транснаціональної автомобільної корпорації Stellantis Карлос Таварес заявив, що компанія обговорює це питання з народом черокі. У Jeep є дві моделі – компактний спортивний автомобіль Cherokee і більший Grand Cherokee, які компанія продає в США та інших країнах.

«Ми готові піти на будь-який крок, ми готові вирішити цю проблему з відповідними людьми і без посередників. Поки що я не знаю, чи криється в цьому серйозна проблема. Але якщо вона існує, то, звісно, ми її вирішимо», – заявив Таварес, додавши, що особисто він в переговорах участі не брав.

Вождь черокі Чак Хоскін-молодший недавно заявив, що хотів би, щоб марка перестала використовувати назву його племені на своїх позашляховиках. За його словами, у компанії, можливо, благі наміри на цей рахунок, але «нам не робить честі те, що назва нашого племені наклеєна на дверцята автомобіля».

Черокі – найбільше індіанське плем'я в США, що налічує близько 370 000 корінних жителів Америки. Jeep продала мільйони автомобілів з назвою Cherokee за весь час існування.

Позашляховики Cherokee і Grand Cherokee – одні з найбільш продаваних автомобілів компанії в США, на частку яких припадає 43% від усіх продажів Jeep на найбільшому для марки ринку, згідно з даними Jeep. В кінці цього року Stellantis приступить до модернізації Grand Cherokee. Jeep, як і інші бренди – Ram в США і Peugeot в Європі, приносить корпорації прибуток.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті