Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Уразливість у поштовій програмі Microsoft призвела до злому 60 000 його користувачів – Bloomberg

Уразливість у поштовій програмі Microsoft призвела до злому 60 000 його користувачів – Bloomberg

За даними компанії за атакою стоять китайські хакери

Уразливість у поштовій програмі Microsoft призвела до злому 60 000 його користувачів – Bloomberg
фото: pixabay.com

Уразливість в програмному забезпеченні Microsoft привела до того, що понад 60 000 користувачів по всьому світу стали жертвою хакерських атак. Про це повідомляє Bloomberg.

Microsoft повідомила про атаку на сервери поштових скриньок Exchange Server 2 березня. За її даними, за атакою стоять китайські хакери. Зловмисники намагалися отримати інформацію від дослідників інфекційних захворювань, юридичних фірм, ВНЗ, неурядових установ, аналітичних центрів та низки інших організацій.

Хакери використовували невідомий раніше механізм, що дозволяє вкрасти паролі, або знайти уразливості в роботі програмного забезпечення, створеного для обміну повідомленнями та корпоративної комунікації.

Видання зазначає, що це програмне забезпечення широко використовується підприємствами в США для корпоративної пошти. За даними Bloomberg, уже не менше ніж 60 000 організацій у всьому світі зазнали хакерської атаки через уразливість у програмі Exchange Server.

За словами співрозмовника Bloomberg, зловмисники намагаються інфікувати якомога більше жертв, перш ніж компанії зможуть убезпечити свої компʼютерні системи. При цьому джерело в Білому домі повідомило Bloomberg, що на всіх рівнях адміністрації США вживаються заходи з метою «оцінити та усунути наслідки» дій хакерів.

Нагадаємо: Microsoft зізналася, що російські хакери проникли в її системи значно глибше, ніж очікувалося.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті