Warner Bros. заборонила використовувати живих сов у шоу про Гаррі Поттера

Warner Bros. заборонила використовувати живих сов у шоу про Гаррі Поттера

На вимогу зоозахисної організації нічним тваринам дадуть спокій

Warner Bros. заборонила використовувати живих сов у шоу про Гаррі Поттера
фото IMDB

Компанія Warner Bros. оголосила, що в її ліцензованих шоу про Гаррі Поттера більше не будуть брати участь живі сови, повідомляє vegnews.com.

Компанія підтвердила цей крок в бесіді з Тайлором Старом, главою зоозахисної організації The Protego Foundation, яка організувала кампанію із захисту тварин від експлуатації в розважальних цілях.

Завдяки цьому рішенню справжні сови більше не братимуть участь в шоу «Чарівний світ Гаррі Поттера» ні в одному з парків розваг Universal Parks & Resorts, в тому числі в японській Осаці, а також в парку в Пекіні, чи в будь-яких інших шоу, ліцензованих компанією Warner Bros.

«З історії про Гаррі Поттера ми дізнаємося, що сови – це чутливі і на диво розумні птахи, до яких слід ставитися з добротою і повагою. Їх не слід мучити гучною музикою, великими натовпами і спалахами світла», – каже Старр.

«The Protego Foundation вдячна Warner Bros. і команді франшизи «Harry Potter» за те, що вони проявили повагу до Гедвіг (так звали сову Гаррі – ред.), прийнявши таке добре рішення, що допомагає іншим совам, таким же як вони».

На знак подяки за рішення не допускати сов на шоу The Protego Foundation відправила медіа-гіганту коробку веганского шоколаду у формі сов.

Вперше «Чарівний світ Гаррі Поттера» відкрився в японському місті Осака в 2014 році і надав відвідувачам можливість фотографуватися з совами, які були прив'язані до підставок. Організація The Protego Foundation відразу розповсюдила інформацію про це в соцмережах, після чого така практика припинилася. Прагнучи захистити сов від жорстокого поводження, 31 березня The Protego Foundation запускає онлайн-ресурс, на якому можна буде повідомити про експлуатацію сов в індустрії розваг.

Нагадаємо, економісти намагаються підрахувати вартість всієї живої природи, тому що такі оцінки необхідні при укладенні можливих угод для збереження природного біорізноманіття.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті