Shell вперше розкрила прибуток свого торгового підрозділу

Shell вперше розкрила прибуток свого торгового підрозділу

Прибутковість «таємничого» підрозділу за минулий рік майже подвоїлася і склала $2,6 млрд

Shell вперше розкрила прибуток свого торгового підрозділу
фото www.flickr.com/photos/evelynkanter/5145790988

Royal Dutch Shell вперше розкрила прибутковість свого великого і «таємничого» підрозділу з торгівлі нафтою, заявивши, що торік вона майже подвоїлася і склала $2,6 млрд.

Як повідомляє Bloomberg, масштаб цього результату підкреслює велике значення торгового підрозділу Shell для торгівлі нафтою протягом року, коли слабкий попит і низькі ціни на нафту затьмарювали інші аспекти бізнесу компанії.

Shell скористалася високою волатильністю цін, яка дозволила їй заробляти гроші, зберігаючи акції під час ринкових спадів, чекаючи більш високих цін для продажу з прибутком.

Прибуток компанії від торгівлі нафтою у 2020 році перевершив найвищий в історії чистий дохід Vitol Group, найбільшого в світі незалежного торгового дому, який у 2019 році склав рекордні $2,3 млрд. Vitol ще не розкрила результати за 2020 рік.

У своїй річній фінансовій звітності Shell розкривала тільки прибуток від торгівлі нафтою, не наводячи докладних відомостей про торгівлю електроенергією і природним газом. Агентство зазначає, що аналітики підозрюють, що компанія могла отримати аналогічний прибуток від цих напрямків також.

Нагадаємо: минулого місяця нафтогазовий гігант Royal Dutch Shell заявив, що його викиди вуглецю і видобуток нафти досягли піку і в найближчі роки будуть скорочуватися.

Shell заявила, що її видобуток нафти буде падати на 1-2% в рік. Якщо припустити, що щорічне скорочення буде в верхній частині цього діапазону, то до кінця десятиліття видобуток основних нафтових компаній впаде на 18%. До 2030 року виробництво «традиційних видів палива» скоротиться на 55%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло