Індія пропонує заборонити криптовалюти – Reuters
Новий закон передбачає накладення штрафів на всіх, хто торгує або навіть володіє такими цифровими активами

Індія розглядає законопроєкт, який забороняє криптовалюти, а також передбачає накладення штрафів на всіх, хто торгує або навіть володіє такими цифровими активами. Про це Reuters повідомив високопоставлений урядовий чиновник.
Законопроєкт, один із найсуворіших у світі щодо криптовалют, передбачає кримінальну відповідальність за володіння, випуск, видобуток, торгівлю і передачу криптоактивів, сказав чиновник.
Агентство зазначає, що проєкт закону відповідає січневому порядку денному уряду, в якому міститься заклик заборонити приватні віртуальні валюти, такі як біткойн, при створенні основи для офіційної цифрової валюти країни.
Законопроєкт, як очікується, дасть власникам криптовалют до шести місяців на те, що від них позбавитися, після чого вже будуть стягуватися штрафи, сказав чиновник.
Офіційні особи впевнені, що законопроєкт стане законом, оскільки уряд прем'єр-міністра Нарендри Моді має більшість в парламенті.
Якщо законопроєкт буде прийнято, Індія стане першою великою економікою, яка зробить зберігання криптовалют незаконним.
Нагадаємо: біткойн, найбільша у світі криптовалюта, в суботу досягла рекордної позначки в $60 000, майже подвоївшись в ціні в цьому році.
Згідно з галузевими оцінками, в Індії, попри погрози уряду про заборону, обсяги транзакцій ростуть, і тепер 8 млн інвесторів володіють криптоінвестиціями в розмірі 100 млрд рупій ($1,4 млрд). Офіційних даних немає.
Високопоставлений чиновник повідомив Reuters, що урядовий план полягає в тому, щоб заборонити приватні криптоактиви при просуванні блокчейну – технології безпечної бази даних, яка є основою для віртуальних валют, але також і системою, яка, на думку експертів, може зробити революцію в міжнародних транзакціях.
«У нас немає проблем з технологіями. Немає нічого поганого у використанні цієї технології », – сказав чиновник, додавши, що дії уряду будуть« відкалібровані »в розмірі штрафів для тих, хто не ліквідував криптоактиви протягом пільгового періоду, встановленого законом.
Урядова комісія у 2019 році рекомендувала тюремне ув'язнення терміном до 10 років для людей, які займаються майнінгом, зберіганням, продажем, передачею, утилізацією, випуском або торгівлею криптовалютами.
Співрозмовник агентства відмовився повідомити, чи включає новий законопроєкт тюремне ув'язнення, але сказав, що обговорення наразі знаходяться на завершальній стадії.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].