Volkswagen до 2030 року збудує в Європі 6 «гігантських» заводів з виробництва акумуляторів

Volkswagen до 2030 року збудує в Європі 6 «гігантських» заводів з виробництва акумуляторів

До 2025 року компанія планує разом з партнерами довести кількість точок швидкої зарядки в Європі до 18000

Volkswagen до 2030 року збудує в Європі 6 «гігантських» заводів з виробництва акумуляторів
фото DR

Німецький автомобільний концерн Volkswagen 15 березня представив свою «технологічну дорожню карту» в галузі виробництва акумуляторів і розвитку мережі зарядки електромобілів до 2030 року. Для цього тільки в Європі до кінця десятиліття планується побудувати шість гігантських заводів, здатних сумарно випускати 240 гігават-годин батарей в рік, йдеться в прес-релізі компанії.

Перші два заводи будуються в Шеллефтео (Швеція) і в Зальцгіттері (Німеччина). Виробництво акумуляторів Volkswagen Premium буде сконцентровано на шведському заводі Northvolt Ett в Шеллефтео.

Виробництво цих елементів планується розпочати в 2023 році. Цільовий обсяг випуску – 40 ГВт/год на рік.

Гігафабрика в Зальцгіттері буде виробляти стандартні елементи для масового сегменту з 2025 року та розробляти інновації в процесах, конструкції і хімії.

В майбутньому Salzgitter також буде виробляти до 40 ГВт/год на рік, повідомила компанія.

Група розробляє власну методику виготовлення акумуляторів, покликану знизити вартість, але збільшити продуктивність батарей. Вона буде використовуватися у всіх брендах Volkswagen Group з 2023 року.

Volkswagen також активно просуває глобальне розширення громадської мережі швидкої зарядки. У Європі компанія домовилася про співпрацю з енергетичними компаніями BP (Великобританія), Iberdrola (Іспанія) та Enel (Італія). До 2025 року компанія планує разом з партнерами довести кількість точок швидкої зарядки в Європі до 18 000.

У Китаї Volkswagen планує до 2025 року створити 17 000 точок швидкої зарядки через спільне підприємство CAMS.

Раніше повідомлялося, що Volkswagen планує представити оновлену інформацію про акумуляторні  батареї на заході, який буде нагадувати Tesla Battery Day, завдяки якому вартість акцій Tesla суттєво піднялася.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло