Telegram запустив в каналах голосові чати, в яких можна призначати спікерів

Telegram запустив в каналах голосові чати, в яких можна призначати спікерів

Telegram створив нові функції, що нагадують Clubhouse

Telegram запустив в каналах голосові чати, в яких можна призначати спікерів
фото DR

Месенджер Telegram представив оновлення голосових чатів, які з'явилися в грудні, повідомляється в блозі месенджера. Тепер їх можна створювати не тільки в групах, а й в каналах, а кількість слухачів не обмежена, пише TJournal.

Крім того, після оновлення голосові чати можна зберігати у вигляді подкастів, а прямий ефір – записати, щоб пізніше поділитися ним з підписниками. Після зупинки запису аудіофайл з'явиться в чаті зі збереженими повідомленнями. Під час запису поряд з назвою чату з'явиться червона крапка.

Слухачі, які не запрошені в бесіду в якості спікера, зможуть «піднімати руку», щоб попросити адміністратора дати йому слово. Адміністратори зможуть подивитися, хто попросив слово, прочитавши інформацію «Про себе» біля кожного учасника. У своєму профілі можна буде вказати професійні навички і інтереси, а також поставити питання учасникам бесіди. Спікери в свою чергу отримали можливість підключатися до чату від імені власних каналів.

Крім того, адміністратори публічних груп і каналів отримали можливість створювати запрошення посилання, за якими спікери можуть приєднатися до бесіди без очікування схвалення від адміністратора.

Також зміни торкнулися і довгих голосових повідомлень: тепер їх можна перезапустити з того місця, де було зупинено прослуховування, зазначає Telegram. Користувачі Android тепер можуть вибрати дію при змахування вліво в списку чатів: закріпити чат, позначити його як прочитаний, архівувати, вимкнути повідомлення або видалити.

Власники каналів також зможуть брати участь у голосових чатах від імені свого каналу, а не особистого профілю. «Так громадські діячі та знаменитості можуть уникнути небажаної уваги до свого особистого облікового запису», – пояснили в Telegram.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті