Deliveroo націлилася провести в Лондоні наймасштабніше ІРО за цей рік

Deliveroo націлилася провести в Лондоні наймасштабніше ІРО за цей рік

Компанія хоче підвищити ринкову капіталізацію до $12 млрд

Deliveroo націлилася провести в Лондоні наймасштабніше ІРО за цей рік
фото DR

Компанія з доставки продуктів харчування Deliveroo може дебютувати на найбільшому ІРО Великобританії за останні 10 років, після того як у понеділок вона встановила ціновий діапазон, який дозволить підвищити капіталізацію компанії до $12 млрд.

Британська компанія встановила ціновий діапазон від 3,9 до 4,6 фунтів за акцію ($5,40-6,37), пише Reuters з посиланням на документи компанії. Ринкова капіталізація Deliveroo складе від 7,6 млрд до 8,8 млрд фунтів ($10,5-12 млрд).

Deliveroo має намір розмістити до 384,6 млн акцій, а при достатньому попиті збільшити обсяг на 10%. Нинішні акціонери також візьмуть участь в розміщенні.

В сервіс інвестували Amazon (у рітейлера 16% акцій), фонди DST Global та Index Ventures (у них по 10%), а також американський холдинг Rowe Price Group (8,1%), пише агентство.

Навіть при капіталізації в $10 млрд Deliveroo обійде інтернет-рітейлера The Hut Group, пише Reuters. На відкритті торгів капіталізація компанії склала 5,4 млрд фунтів (близько $7 млрд).

Про плани провести IPO компанія повідомила на початку березня.

За даними Crunchbase, з моменту заснування в 2012 році компанія залучила $1,7 млрд. В останньому раунді в січні 2021 роки інвестори оцінили Deliveroo в $7 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло