Tesla закриє один із своїх європейських заводів, під загрозою майже сотня робочих місць

Tesla закриє один із своїх європейських заводів, під загрозою майже сотня робочих місць

Відкритий в 2015 році завод Tesla в Нідерландах став технічно непридатним для збірки електрокарів в промислових масштабах

Tesla закриє один із своїх європейських заводів, під загрозою майже сотня робочих місць
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/24359014077

Американський виробник електрокарів Tesla оголосив, що «дуже скоро припинить» збірку  Model S і Model X в Тілбурзі, Нідерланди. Як повідомляє NU.nl, наприкінці січня моделі були модернізовані, що змінило виробничий процес в США і призвело до того, що збірка в Нідерландах стала більше неможливою. Під загрозою знаходиться 96 робочих місць.

Видання зазначає, що попри те, що зовнішніх змін у нових Model S і Model X небагато, вони зазнали істотних змін в технологіях та в інтер'єрі. Тому збірка електромобілів в Тілбурзі технічно не може відбуватися в промислових масштабах.

Очікується, що оновлені Model S та X будуть вперше доставлені в Нідерланди в листопаді цього року, а це значить, що найближчим часом будуть припинені поставки автомобілів нинішнього покоління на завод в Тілбурзі. Цей завод був відкритий у 2015 році в присутності генерального директора Tesla Ілона Маска.

Згідно з повідомленнями, Tesla наразі веде консультації з виробничою радою, щоб знайти іншу роботу для персоналу, який постраждає від зупинки заводу. У герцогстві Брабант в американського виробника є не лише виробництво авто, а й є цех з виробництва обприскувачів, склад запчастин і так званий «центр відновлення», де старі або вживані деталі доводяться до якості нових.

Завод у Тілбурзі був особливо завантаженим у 2018 році. Тоді Model S та X були дуже популярні серед водіїв, в той період в Нідерландах було зареєстровано 5622 і 2963 авто відповідно. Пізніше в країні ввели податок, який отримав назву «податок Tesla». Вже у 2020 році було зареєстровано 292 Model S і 299 Model X.

Нагадаємо: раніше цього місяця Ілон Маск проголосив себе «технокоролем» Tesla.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло