Адвокат Трампа вимагає виробника виборчих машин Dominion відкликати позов до неї на $1,3 млрд

Адвокат Трампа вимагає виробника виборчих машин Dominion відкликати позов до неї на $1,3 млрд

Вона стверджує, що в компанії немає підстав для позову, бо це свобода слова

Адвокат Трампа вимагає виробника виборчих машин Dominion відкликати позов до неї на $1,3 млрд
фото AP

Сідні Пауелл, адвокат, яка консультувала передвиборчу кампанію Дональда Трампа, в понеділок попросила суддю відхилити позов на $1,3 млрд з боку компанії Dominion Voting Systems Inc, в якому її звинувачують в розповсюдженні неправдивих теорій змови про президентські вибори, що пройшли в листопаді 2020 року. Про це пише Голос Америки.

Згідно з судовими документами, Пауелл заявила, що для позову, поданого Dominion в січні, «немає підстав».

Пауелл, яку представляють три юристи, стверджує, що заяви, які вона робила щодо Dominion, захищені правом на свободу слова відповідно до Першої поправки до Конституції США. Вона сказала, що її твердження про Dominion повинні вважатися перебільшенням, і що «розумні люди не приймуть такі твердження як факт, а розглядатимуть їх тільки як заяви, які очікують перевірки».

Адвокат Dominion, Том Клер, зазначив у заяві, що компанія буде просувати цю справу далі, додавши, що «спроба Пауелл закрити справу суперечить її твердженням про те, що вона хоче представити свої докази в суді».

Сідні Пауелл разом з давнім адвокатом Трампа Руді Джуліані звинуватила в листопаді компанію Dominion, ніби її електронні машини для голосування зараховували виборчі бюлетені на користь Джо Байдена.

У виступах в ЗМІ Пауелл неправдиво стверджувала, що Dominion була створена в Венесуелі для фальсифікації виборів покійного президента країни Уго Чавеса, і що Dominion підкупив посадових осіб штату Джорджія для укладення контракту.

«Божевільні звинувачення Пауелл явно фейкові», – заявили адвокати Dominion в своєму позові. Трамп назвав Пауелл одним зі своїх «чудових адвокатів» в твіті від 14 листопада.

Джуліані та інші юристи Трампа пізніше дистанціювалися від Пауелл, заявивши, що вона «не є членом юридичної команди Трампа».

Dominion подав аналогічний судовий позов проти Джуліані, вимагаючи від нього $1,3 млрд компенсації за шкоду. Руді Джуліані також сказав, що його слова підпадають під захист Першої поправки до Конституції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло