СБУ у березні заблокувала понад 30 нелегальних гральних закладів
Частина їх «прибутку» йшла на фінансування «ЛНР» та «ДНР»

З початку березня Служба безпеки України (СБУ) спільно з Комісією по ліцензуванню азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) заблокували діяльність понад 30 гральних закладів та два казино. Про це йдеться у пресрелізі СБУ.
Припинено незаконну роботу гральних закладів у Києві, Донецькій, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Одеській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях.
Під час слідчих співробітники спецслужби вилучили:
- понад 600 одиниць комп’ютерного обладнання;
- 14 столів для гри у покер;
- 5 рулеток;
- гральні фішки, карти, приладдя для карткових ігор, готівку;
- мобільні телефони персоналу гральних закладів;
- чорнові записи з клієнтськими базами, відеореєстратори;
Зазначається, що частина нелегально отриманих коштів спрямовувалась на фінансування терористичних організацій «ДНР/ЛНР».
У межах кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 203-2, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 258-5 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно та оголошення підозр причетним особам.
Раніше президент Володимир Зеленський підписав закон про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор. Заборона на гральний бізнес діяла в Україні упродовж 11 років.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].