Цьогоріч витрати європейських країн на штучний інтелект досягнуть $12 млрд

Цьогоріч витрати європейських країн на штучний інтелект досягнуть $12 млрд

В умовах пандемії зростає потреба у цифровій трансформації

Цьогоріч витрати європейських країн на штучний інтелект досягнуть $12 млрд
фото www.flickr.com/photos/darcymoore/6011286486

Витрати на штучний інтелект (ШІ) в Європі цього року досягнуть $12 млрд і будуть продовжувати стабільно зростати і надалі. Такого висновку дійшли фахівці аналітичної компанії IDC. За їх прогнозами, зростання кожного року виражатиметься двозначним числом принаймні до 2024 року. Цьому зокрема посприяв COVID-19, в умовах пандемії зростає потреба у цифровій трансформації.

«COVID-19 послужив поштовхом для інвестицій в ШІ для деяких вертикалей, таких як охорона здоров'я. Лікарні по всій Європі розгорнули ШІ для різних сценаріїв використання, від програмного інструменту на основі ШІ для автоматичної діагностики коронавірусу до лікарень на основі машинного навчання, – сказала Андреа Мінонно, старший аналітик IDC Customer Insights & Analysis.-  Водночас, інші вертикалі, такі як роздрібна торгівля, транспорт, а також особисті та споживчі послуги, повинні були стримувати свої інвестиції в ШІ».

За словами аналітиків, пандемія не закінчилася, і її наслідки будуть проявлятися як протягом 2021 року, так і в наступні роки. Вона радикально вплинула на роботу багатьох галузей, змусивши змінити бізнес-процеси. Одна з таких галузей – роздрібна торгівля, де довелося перенести акцент на онлайн-продажу і онлайн-сервіси. Роздрібні продавці уважно вивчають варіанти використання технологій ШІ для запуску чат-ботів, оптимізації ціноутворення і рекомендацій по цифрових продуктах, щоб гарантувати взаємодію з клієнтами, а також забезпечити отримання доходів від цифрових каналів.

Нагадаємо: раніше цього місяця стало відомо, що IBM винайшла штучний інтелект, який самостійно синтезує нові антибіотики.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло