Компанія Косюка інвестуватиме $12 млн у створення R&D-центру

Компанія Косюка інвестуватиме $12 млн у створення R&D-центру

Інвестиція здійснюватиметься в рамках трансформації бізнесу з сировинного в кулінарний

Компанія Косюка інвестуватиме $12 млн у створення R&D-центру
Юрій Косюк
Фото: УНІАН

Агроіндустріальний холдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) має намір інвестувати близько $12 млн у створення R&D-центру та індустріальної кухні в рамках трансформації бізнесу з сировинного в кулінарний. Про це повідомила фінансовий директор компанії Вікторія Капелюшна, пише видання «Українські Новини».

«Цей проєкт коштує приблизно близько 7 млн євро, тому що він включає R&D-центр, а зараз ми ще додатково індустріальну кухню запускаємо. Тому це навіть близько $12 млн», – прокоментувала вона.

За її словами, R&D-центр передбачає розробку кінцевої м'ясної продукції для споживача і буде запущений до середини поточного року.

Відзначається, що при цьому поряд буде створена індустріальна кухня, яка буде займатися безпосередньо виробництвом розробленої продукції. Даний проєкт входить в стратегію переходу компанії від сировинної моделі бізнесу до кулінарної.

Нагадаємо, «Миронівський хлібопродукт» за підсумками першого кварталу 2020 року одержав $174 млн чистого збитку проти $33 млн чистого прибутку за аналогічний період 2019 року.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло