Facebook заморозив сторінку Мадуро через дезінформацію про COVID-19

Facebook заморозив сторінку Мадуро через дезінформацію про COVID-19

Президент намагався просувати краплі на травʼяній основі як «чудодійні ліки»

Facebook заморозив сторінку Мадуро через дезінформацію про COVID-19
фото DR

Facebook заморозив сторінку президента Венесуели Ніколаса Мадуро за поширення дезінформації про COVID-19 шляхом просування препарату, який, як він стверджує, без доказів може вилікувати хворобу, передає Reuters.

У січні Мадуро описав Carvativir – розчин, отриманий з чебрецю, як «чудодійні» ліки, які нейтралізують коронавірус без побічних ефектів. За словами лікарів, це твердження не підтверджується наукою.

Facebook видалив відео, в якому Мадуро просуває цей препарат.

«Ми слідуємо вказівкам ВООЗ, в яких йдеться про те, що в даний час немає ліків для лікування вірусу», – прокоментував для Reuters представник соцмережі.

«Через неодноразові порушення наших правил ми заблокували сторінку [Мадуро] на 30 днів, протягом яких вона буде доступна тільки для читання», – уточнив він.

Мадуро в відео каже, що Carvativir, який він називає «чудодійними краплями», можна використовувати в профілактичних і терапевтичних цілях проти коронавірусу.

Мадуро часто використовує соціальні мережі, включаючи Facebook і Twitter, і іноді транслює події через Facebook Live.

Офіційні дані Венесуели на п'ятницю – 154 905 заражень коронавірусом і 1543 випадки смерті, хоча в опозиції стверджують, що фактична цифра, ймовірно, значно вища через обмежене тестування.

Як повідомлялося, Pfizer розробила таблетки від коронавірусу і почала тестувати їх на людях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті