Pfizer розробила таблетки від коронавірусу і почала тестувати їх на людях

Pfizer розробила таблетки від коронавірусу і почала тестувати їх на людях

На початку хвороби вони здатні перешкоджати розмноженню вірусу

Pfizer розробила таблетки від коронавірусу і почала тестувати їх на людях
фото DR

Американська фармацевтична компанія Pfizer почала тестувати на людях нові ліки від COVID-19, повідомляється на сайті виробника, на який посилається Forbes. Препарат представлений у вигляді таблеток.

«Зважаючи на те, як мутує коронавірус, і на тривалий вплив COVID-19 на весь світ, найімовірніше, мати доступ до терапевтичних засобів і зараз, і після пандемії буде вкрай важливо», – наводяться в повідомленні слова президента компанії з міжнародних досліджень, розробок і медицини Мікаела Долстена.

Він підкреслив, що боротьба з пандемією вимагає як профілактики за допомогою вакцин, так і створення ліків для тих, хто заразився. За його словами, якщо випробування пройдуть успішно, таблетку можна буде використовувати при перших ознаках інфекції, до госпіталізації.

Новий препарат від Prizer зв'язується з ферментом, що зветься протеаза, щоб запобігти розмноженню вірусу, пише Bloomberg. Препарати, що пригнічують протеазу, успішно застосовуються при лікуванні ВІЛ і гепатиту С, зазначає видання.

В ході випробувань планується оцінити безпеку, переносимість ліків. Також виробник тестує противірусний препарат, який вводиться внутрішньовенно. Його планується використовувати при лікуванні пацієнтів на важчій стадії захворювання – тих, яких вже госпіталізували, уточнює компанія.

Також повідомлялося, що Pfizer самостійно розроблятиме нові мРНК-вакцини проти інших вірусів, окрім COVID-19.

Нагадаємо, препарат від COVID компанії Roche допомагає в 70% випадків запобігти важким формам хвороби.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті