Клієнти Uber в Лондоні тепер мають можливість обирати між електромобілем і звичайним авто

Клієнти Uber в Лондоні тепер мають можливість обирати між електромобілем і звичайним авто

Ціна при цьому не відрізнятиметься

Клієнти Uber в Лондоні тепер мають можливість обирати між електромобілем і звичайним авто
фото Shutterstock

Клієнти Uber в Лондоні отримали можливість вибрати для поїздки електромобіль замість гібридного, дизельного або бензинового авто, повідомляє Forbes з посиланням на Financial Times. Сервіс Uber Green доступний з 29 березня для поїздок, що починаються в центрі Лондона (Зона 1), в подальшому планується його ширше впровадження в столиці Великобританії.

Зараз тільки 1600 водіїв Uber в Лондоні мають електромобілі. Всього в британській столиці працюю понад 45 000 водіїв компанії. Щоб стимулювати їх перехід на повністю електричні транспортні засоби, Uber пропонує знижену до 15% плату за обслуговування.

Впровадження електромобілів передбачено планами Uber стати «платформою з нульовим рівнем викидів» до 2040 року. Великобританія – найбільший європейської ринок Uber. Серед жителів Лондона, за даними Bloomberg, 3,5 млн осіб користуються додатком компанії кожні 90 днів.

Саме Лондон повинен у 2025 році стати першим містом, де поїздки, замовлені через сервіс, будуть здійснюватися на транспорті, позбавленому шкідливих викидів.

«Сьогодні, коли міста знову починають відкриватися, у нас є унікальна можливість сприяти екологічно чистому відновленню за рахунок того, що кожен автомобіль в додатку Uber в Лондоні стане повністю електричним», – заявив виданню регіональний менеджер Uber в Північній і Східній Європі Джеймі Хейвуд.

Нагадаємо,  Верховний суд Великобританії ухвалив, що водіїв Uber слід вважати співробітниками компанії, а не самозайнятими.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті