Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Канада запровадила нові санкції проти Росії через окупацію Криму

Канада запровадила нові санкції проти Росії через окупацію Криму

Під санкції попав керівник будівництва мосту через Керченську протоку

Канада запровадила нові санкції проти Росії через окупацію Криму
Фото: pixabay.com

Міністр закордонних справ Канади Марк Гарно оголосив про запровадження нових санкцій проти російських громадян та компаній, причетних до окупації Росією Кримом. Про це йдеться в заяві міністра.

«Протягом семи послідовних років Росія систематично ігнорувала заклики міжнародної спільноти припинити порушення суверенітету, територіальної цілісності України та міжнародного права. Народ України заслуговує на краще майбутнє, яке вони можуть збудувати самостійно, без втручання Росії. Саме тому сьогодні ми діємо і при потребі готові вжити подальших заходів з нашими союзниками та партнерами”, – йдеться в заяві міністра.

Санкції МЗС Канади стосуються громадян Росії Олександра Ганова і Леоніда Риженькіна. Риженькін – чинний голова компанії «Мостотрест», раніше він керував будівництвом мосту через Керченську протоку. Ганов очолює компанію «Гранд сервіс експрес», яка виконує залізничне сполучення Росії з Кримом.

Крім цього, санкції стосуються ВАТ «Ленпромтранспроект», ВАТ «Управління будівництва залізниці Беркакит-Томмот-Якутськ», «Кримської залізниці» та «Кримської першої страхової компанії».

В Канадському МЗС додали, що нові санкції співвідносяться з діями Євросоюзу та Великобританії і були оголошені в координації з Австралією.

Нагадаємо: 11 березня РНБО затвердила стратегію деокупації Криму. У ній ідеться про об'єднання зусиль усіх партнерів на базі Кримської платформи, яку планують провести у серпні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті