Вимоги часу та нові тенденції в МСБ
Pekлama

Вимоги часу та нові тенденції в МСБ

Банк інвестицій та заощаджень запровадив програми з кредитування підприємств малого та середнього бізнесу та приватних підприємців

Этот материал также доступен на русском языке
Вимоги часу та нові тенденції в МСБ

Головні питання сьогодення для банківського сегмента МСБ (малого і середнього бізнесу) – визначення головних напрямків розвитку та руху в короткостроковій та довгостроковій  перспективах, в умовах світової пандемії спричиненої COVID-19.

За останній рік, змін зазнали усі сфери життєдіяльності людей, не залишився без змін і бізнес. Було введено багато обмежень, але з’явилися нові інструменти, креативні ідеї та підходи до організації процесу. Говорити про пагубні наслідки, мабуть, не зовсім доречно, адже в цей час з’явились компанії, які не просто зросли або зміцнили свої позиції на ринку, а й отримали надприбутки. Кожна криза, в тому числі й світова – це процес перетікання капіталів від одних власників до інших, а в МСБ це період пристосування до нових, актуальних умов. Чим швидше малий та середній бізнес адаптується, тим менше населення буде відчувати наслідки пандемії.

Головною тенденцією у світовій практиці є систематизація бізнес-процесів, як наслідок, їх автоматизація та діджиталізація. Бізнес має бути прозорим та зрозумілим, не лише для власників, а й для інвесторів, фінансових партнерів та банківських установ.

Розуміючи основні напрямки розвитку та актуальність процесу швидкого залучення фінансових ресурсів в бізнесові проєкти, в АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ» було впроваджено комплекс заходів по зближенню з клієнтами в частині спрощення процесів кредитування сегменту МСБ, валютно-обмінних операціях та проведенні платежів. Впроваджено програми з кредитування підприємств малого і середнього бізнесу та приватних підприємців без забезпечення до 1 млн грн, на весняний період затверджено зниження цінових параметрів продукту. З урахуванням поточної складної ситуації, адаптували «Овердрафт» для клієнтів МСБ – тепер періодичність обнуління траншів овердрафту не є вимогою, але представники бізнесу мають чітко розуміти – такі зміни можливі для тих, чий бізнес зрозумілий, прозорий та системний.

Слід зазначити, що сьогодення нав’язує не найлегші умови роботи але, направивши спільні зусилля у потрібне русло та вибравши правильного дієвого та стабільного партнера для ведення бізнесу, яким є АТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ», будь-який бізнес зможе не лише вижити, а й отримати гідні прибутки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло