Cервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo залучив $530 млн фінансування

Cервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo залучив $530 млн фінансування

Кошти підуть на розширення служби доставки в Європі

Cервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo залучив $530 млн фінансування
фото www.flickr.com/photos/183762597@N07/48609171333

Glovo, іспанський сервіс швидкої кур’єрської доставки, залучив 450 млн євро ($530 млн) в рамках раунду збору коштів, який допоможе йому розширити свою службу швидкої доставки і продуктові операції в Європі.

Як повідомляє Bloomberg, раунд очолили американські інвестори Lugard Road Capital і Luxor Capital Group. До участі також долучились Delivery Hero, Drake Enterprises і GP Bullhound.

Glovo використовуватиме залучені кошти для розширення свого підрозділу Q-Commerce, який відповідає за продуктові і роздрібні поставки, а також за «темні магазини» (dark store) – магазини без продавців, де продуктові рітейлери зберігають свої товари для продажу в онлайні. У найбільших містах, де працює Glovo, компанія заявила, що може здійснювати доставку протягом 10 хвилин, використовуючи мережу Q-Commerce.

Glovo не розкриває свою оцінку. Компанія заявила, що досягла статусу «єдинорога» з оцінкою понад $1 млрд, коли залучила 150 млн євро в грудні 2019 року. У січні компанія залучила 100 млн євро в рамках угоди зі швейцарською фірмою з нерухомості Stoneweg SA для розширення своєї мережі Q- Commerce.

Нагадаємо: акції конкурента Glovo, британського сервісу доставки їжі Deliveroo впали на цілих 30% під час їх торгового дебюту в середу, 31 березня, скоротивши вартість компанії на понад 2 млрд фунтів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті