Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Кабмін заснував Націнвестфонд зі статутним капіталом 100 млн грн

Кабмін заснував Націнвестфонд зі статутним капіталом 100 млн грн

Протягом місяця Мінекономіки має розробити законопроєкт, який передбачатиме механізми створення спільних інвестиційних проєктів з різними країнами

Кабмін заснував Націнвестфонд зі статутним капіталом 100 млн грн
Фото: pixabay.com

Кабінет міністрів України заснував Національний фонд інвестицій України у формі держпідприємства зі статутним капіталом 100 млн грн. Відповідну постанову уряду від 31 березня оприлюднено на «Урядовому порталі».

Згідно з постановою, Міністерство розвитку економіки має в місячний термін розробити законопроєкт про Національний фонд інвестицій, в якому, зокрема, передбачити механізми створення спільних інвестиційних проєктів з суверенними фондами Об'єднаних Арабських Еміратів, держави Катар та інших держав, а також проєкту закону про внесення змін до закону про держбюджет на 2021 рік.

Також уряд доручив Мінекономіки розробити проєкт рішення щодо перетворення державного підприємства в акціонерне товариство. 

19 березня Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів створити національний фонд інвестицій.

Відомо, що мета створення фонду – створення умов для реалізації інвестиційних проектів, розвиток міжнародного економічного співробітництва та зростання конкурентоспроможності української економіки. Президент доручив Кабміну визначити напрямки діяльності фонду порядку формування статутного капіталу.

Крім того, уряд також має визначити джерела формування грошей фонду і вирішити, як використовувати його прибуток. Кабмін повинен визначити органи управління фондом і спосіб контролю за його діяльністю.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський призначив на посади чотирьох нових членів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті