Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Курс Ethereum досяг історичного максимуму після рішення Visa працювати з криптовалютою

Курс Ethereum досяг історичного максимуму після рішення Visa працювати з криптовалютою

Бізнесмен Марк Кьюбан своєю заявою також збільшив інтерес до Ethereum

Курс Ethereum досяг історичного максимуму після рішення Visa працювати з криптовалютою
фото Shutterstock

Курс Ethereum, другої за популярністю та обсягом капіталізації криптовалюти (після біткойна), в суботу піднявся до історичного максимуму, перевищивши позначку в $2100. За даними Coindesk, на максимумі за 24 години цифрова валюта коштувала $2145.

Зростанню ефіру сприяла підтримка з боку платіжної системи Visa, заявив Bloomberg виконавчий директор криптовалютної біржі CEX.IO Костянтин Анісімов.

Минулого тижня Visa повідомила, що почала проводити криптовалютні транзакції в стейблкойні USDC з використанням блокчейна Ethereum. Допомагати в операціях платіжній системі будуть платформа Crypto.com і банк для роботи з цифровими активами Anchorage.

Як зазначає Forbes, зростанню інтересу до Ethereum також сприяла заява мільярдера Марка Кьюбана. В інтерв'ю подкасту The Delphi бізнесмен повідомив, що його криптопортфель на 30% складається з токенів ефіру, а на 60% – з біткойнів. Він зазначив, що почав купувати Ethereum чотири роки тому і шкодує, що не зробив цього раніше, оскільки, на його думку, ця цифрова монета «найближче до справжньої валюти».

За 2021 рік ціна ефіру зросла майже втричі, пише Bloomberg. Ринкова капіталізація криптовалюти, за даними CoinMarketCap.com, перевищує $240 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті