АМКУ оштрафував Google на 1 млн грн

АМКУ оштрафував Google на 1 млн грн

«Гугл» понад рік не надавав комітету інформацію, необхідну для розслідування

АМКУ оштрафував Google на 1 млн грн
фото: facebook/amc.gov.ua

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував ТОВ «Гугл» на 1 млн грн за неподання у встановлені терміни інформації на вимогу державного уповноваженого. Про це повідомила пресслужба АМКУ.

«Таке рішення прийняла Тимчасова адміністративна колегія Комітету на засіданні 2 квітня 2021 року. Розмір штрафу обумовлюється обтяжуючими обставинами, а саме тим фактом, що ТОВ «Гугл» не надавало Комітету затребувану інформацію більше року», – йдеться у повідомленні.

Інформація була необхідна АМКУ для розслідування за заявою фізичної особи-підприємця щодо блокування його облікового запису у додатку «Google Мій бізнес». Оскільки «Гугл» не відповідав на запити, Комітет не зміг своєчасно розглянути заяву про порушення норм захисту економічної конкуренції.

Як зазначають в АМКУ, пізніше «Гугл» все-таки подав затребувану інформацію, однак вже після порушення справи проти нього. Комітет врахував це при визначенні розміру штрафу.

Раніше АМКУ оштрафував «Львівгаз» Фірташа на 75 млн грн за зловживання монопольним становищем на ринку послуг з розподілу природного газу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті