Nokia завершила багаторічну патентну війну з китайською Lenovo

Nokia завершила багаторічну патентну війну з китайською Lenovo

Суперечка почалася ще у 2019 році, коли фінський виробник звинуватив Lenovo в порушенні 20 патентів. Крім шести позовів в Німеччині, позови проти Lenovo були подані в США, Бразилії та Індії

Nokia завершила багаторічну патентну війну з китайською Lenovo
фото www.flickr.com/photos/opengridscheduler/26145820645

Фінська Nokia заявила, що врегулювала багаторічну патентну суперечку з китайською Lenovo Group Ltd, найбільшим у світі виробником ПК. Як повідомляє Reuters, фінансові умови не розголошуються, але Nokia заявила, що відповідно до угоди Lenovo зробить їй чисту компенсацію.

«Досягнута глобальна угода дозволить в майбутньому співпрацювати між нашими компаніями на благо клієнтів по всьому світу», – сказав Джон Малгрю, директор з інтелектуальної власності Lenovo.

У 2019 Nokia почала судову тяжбу проти Lenovo у зв'язку з передбачуваним порушенням 20 патентів на технологію стиснення відео і відкрила справи в США, Бразилії та Індії, а також шість справ в Німеччині. Lenovo також подала позов проти Nokia в суд в Каліфорнії.

Портфель патентів Nokia складається з близько 20 000 сімейств патентів, у тому числі понад 3500 родин патентів, визнаних необхідними для стандарту технології 5G.

Нагадаємо: минулого року Nokia намагалась заборонити продаж продуктів Lenovo після того, як компанія здобула перемогу в одному з патентних розглядів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло