В Китаї зробили рекордну кількість щеплень від COVID-19, в Індії – рекордна кількість заражених

В Китаї зробили рекордну кількість щеплень від COVID-19, в Індії – рекордна кількість заражених

У КНР за минулу добу підтвердили тільки 12 випадків коронавірусу

В Китаї зробили рекордну кількість щеплень від COVID-19, в Індії – рекордна кількість заражених
фото DR

Жителі Китаю зробили понад 145 млн щеплень від коронавірусу, повідомила національна комісія з охорони здоров'я КНР, що більше, ніж в будь-якій іншій країні світу.

«До 6 квітня в 31 провінції і синьцзянському виробничо-будівельному корпусі щеплення від коронавірусу зробили 145,3 млн разів», – ідеться в повідомленні комісії.

Цього тижня в Китаї було зафіксовано рекордне за два місяці зростання кількості заражень коронавірусом – у понеділок, 5 квітня, влада повідомила про 32 нові випадки зараження COVID-19.

До середи цей показник знизився. За даними національної комісії з охорони здоров'я, в країні за минулу добу підтвердили тільки 12 випадків коронавірусу.

Загалом з початку пандемії в країні заразилися COVID-19 понад 90 000 чоловік, понад 4600 померли.

Тим часом в сусідній Індії за одну лише добу було виявлено близько 115 700 нових випадків зараження коронавірусом, повідомляє Інтерфакс з посиланням на індійські ЗМІ.

Відзначається, що це рекордно високий показник для країни за весь час пандемії. Попередній антирекорд в 103 800 було встановлено в Індії всього на кілька днів раніше – 4 квітня.

За минулих 24 години в Індії через коронавірус померли 630 осіб. Загальна кількість летальних випадків з початку пандемії досягла 166 100.

Згідно з останніми даними, близько 85 млн жителів Індії отримали як мінімум одну дозу вакцини від коронавірусу, 11 млн з них вже щеплені обома дозами.

Уряд Індії поки що не стало вводити національний локдаун і доручив керівництву штатів самим приймати рішення щодо обмежувальних заходів. Загалом в Індії за час пандемії зафіксовано понад 12,8 млн випадків коронавірусу.

Нагадаємо, жителі Британії отримуватимуть по два безкоштовних експрес-тести на COVID-19 щотижня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло