Google розробив додаток, який доводить, що Земля кругла

Google розробив додаток, який доводить, що Земля кругла

Програма дозволяє «побачити», що знаходиться у вас під ногами з іншого боку земної кулі

Google розробив додаток, який доводить, що Земля кругла
Google

Американська технокорпорація Google продовжує розвивати свої проекти, пов'язані з віртуальною і доповненою реальністю (VR і AR), пише iGuides.

Компанія створила сайт, на якому можна подивитися і навіть спробувати запустити такі експериментальні роботи. Поки що в базі тільки 4 проекти, створені Google, проте компанія пропонує розробникам ділитися своїми роботами для WebXR – так званої «розширеної реальності», яка працює поки що тільки в браузері Chrome на Android.

Всі проекти досить прості і дозволяють виконувати корисні функції: так, наприклад, Sodar в режимі реального часу покаже навколо вас двометрову «зону безпеки від COVID», а Measure Up дозволить прямо через браузер виміряти розміри, площу і об’єми різних речей в реальному світі.

Ще один проект Picturescape (поки що в розробці) дозволяє проектувати навколо вас зняті фото, створюючи віртуальну медіатеку.

Але, мабуть, найцікавішим проектом можна назвати Floom. Його суть в тому, що з його допомогою можна подивитися крізь планету.

Веб-додаток Floom з'явився нещодавно. З його допомогою на екрані смартфона можна побачити, що відбувається на іншому кінці планети. Для цього треба увімкнути веб-додаток, навести камеру свого смартфона на підлогу або землю. Далі Floom «свердлить» отвір у планеті і показує картинку з висоти пташиного польоту на екрані смартфона.

Таким простим способом Google довів палким прихильникам «пласкої Землі», що наша планета все-таки кругла, пише iGuides.

.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті