Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Росія попереджає військові кораблі США триматися подалі від Криму «для їхнього ж блага»

Росія попереджає військові кораблі США триматися подалі від Криму «для їхнього ж блага»

РФ заявила, що США таким чином «перевіряють наші сили, грають нам на нерви»

Росія попереджає військові кораблі США триматися подалі від Криму «для їхнього ж блага»
USS Theodore Roosevelt
фото www.flickr.com/photos/supasmokey/16897366982

Росія сьогодні, 13 квітня, попередила Сполучені Штати, щоб їх військові кораблі трималися подалі від Криму «для їхнього ж блага», назвавши їх розміщення в Чорному морі провокацією, покликаною випробувати нерви Росії. Про це повідомляє Reuters.

Цього тижня в Чорне море повинні прибути два американські військові кораблі на тлі ескалації бойових дій на сході України і нарощуванням російських сил поблизу східного кордону України і в Криму.

Російські інформагентства процитували у вівторок заступника міністра закордонних справ Росії Сергія Рябкова, який попередив військові кораблі США в Чорному морі триматися на відстані, заявивши, що «ризик невстановлених інцидентів» дуже високий.

«Американським кораблям абсолютно нічого робити поблизу наших берегів, це чисто провокаційна акція. Провокаційна в прямому сенсі слова: вони перевіряють наші сили, грають нам на нерви. Вони не досягнуть успіху», – сказав Рябков.

«Ми попереджаємо США, що їм буде краще триматися подалі від Криму і нашого чорноморського узбережжя. Це буде для їхнього ж блага», – наголосив він.

За попередньою інформацією, американські ракетні есмінці Donald Cook і Roosevelt повинні увійти в Чорне море 14 і 15 квітня. Вони пробудуть там до 4-5 травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті