Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
На початку травня відбудеться аукціон з приватизації майнового комплексу колишнього ДП «Трансмаш»

На початку травня відбудеться аукціон з приватизації майнового комплексу колишнього ДП «Трансмаш»

Стартова ціна складає понад 37 млн грн

На початку травня відбудеться аукціон з приватизації майнового комплексу колишнього ДП «Трансмаш»
фото: privatization.gov.ua

5 травня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації майна єдиного майнового комплексу колишнього державного підприємства (ДП) «Трансмаш». Загальна площа земельних ділянок – 24,0094 га. Стартова ціна складає 37 806 422 грн, а прийом заявок на участь в аукціоні триватиме до 30 квітня. Про це повідомляється на сайті Фонду Держмайна (ФДМУ).

Об’єкт приватизації складається з будівель та споруд загальною площею 45 968,5 м², серед яких: головний корпус, склади, гаражі, зварювальна лабораторія, киснева накопичувальна, вентиляційна градирня, малярне відділення та інші спеціалізовані приміщення. Крім того, до складу майнового комплексу входять 10 одиниць колісних транспортних засобів, обладнання та інвентар промислового призначення.

«ДП «Трансмаш» – машинобудівний завод в Кривому Розі Дніпропетровської області, який займався виробництвом вагонів-самоскидів, запасних деталей і вузлів до них, піввагонів, а також ремонтом (в т.ч. капітальним) і обслуговуванням залізничних рухомих складів. Станом на зараз – господарська діяльність не здійснюється. Одна з основних цілей, яку переслідує Фонд держмайна, під час приватизації об’єктів такого типу – перетворення непродуктивних активів в продуктивні шляхом залучення компетентних інвесторів», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: на початку травня відбудеться аукціон з приватизації Довжоцького солодового відділення ДП «Укрспирт».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті