WWF склав список країн, відповідальних за знищення лісів, його очолив Китай
До цього безперечним лідером був Євросоюз

Китай став лідером світового рейтингу країн, які сприяють знищенню лісового покриву планети, повідомляється в доповіді Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), передає Коммерсант.
На другій позиції опинилися країни-члени Євросоюзу.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
«У період з 2005 по 2013 рік за рахунок імпорту сільськогосподарської продукції Євросоюз здійснив більший вплив на процес зникнення лісів, ніж будь-яка інша країна, проте з 2014 року рейтинг країн, відповідальних за знищення лісових масивів, очолює Китай», – йдеться в звіті.
Імпорт сільськогосподарської продукції країнами-членами Євросоюзу з 2005 по 2017 роки призвів до вирубки понад 3,5 млн га лісу, а також до викиду близько 1800 тонн вуглекислого газу в атмосферу, повідомляється в матеріалі.
Це відповідає 40% загальних щорічних викидів діоксиду вуглецю ЄС.
Пов'язана з імпортом вирубка лісів Євросоюзу в 2005-2017 роках впала приблизно на 40%, при цьому країни-члени союзу відповідальні за 16% від загальних обсягів вирубки лісу в рамках міжнародної торгівлі за 2017 рік.
Частка відповідальності Китаю за руйнування лісового покриву планети за 2017 рік склав 24%.
На третьому місці Індія з показником 9%.
Про те, як складаються справи з вирубкою лісів в Україні, і чому знищення лісу вже зараз може спричинити загибель врожаю – в матеріалі Mind «Викинь шубу, здавай макулатуру і ставай вегетаріанцем: що робити, щоб врятувати світ».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.