Виробник електрокарів Polestar залучив $550 млн зовнішнього фінансування

Виробник електрокарів Polestar залучив $550 млн зовнішнього фінансування

Електричний суббренд Volvo пустить залучені кошти на прискорення розробки та випуску продукції

Виробник електрокарів Polestar залучив $550 млн зовнішнього фінансування
фото www.flickr.com/photos/motographe/49396176736

Шведський виробник електромобілів Polestar, який належить Volvo і як наслідок, її материнській компанії, китайській Geely, залучив $550 млн зовнішнього фінансування.

«Наші нові інвестори визнали, що Polestar пропонує привабливу комбінацію встановлених промислових і технологічних можливостей поряд з чудовим потенціалом росту в міру того, як світова автомобільна промисловість переходить на електрику», – заявив генеральний директор Polestar Томас Інгенлат, передає Reuters.

Фінансування допоможе прискорити розробку і випуск продукції, оскільки Polestar готується до запуску нових моделей автомобілів в найближчі роки, говориться в заяві компанії.

Фінансування очолили китайські інвестори Chongqing Chengxing Equity Investment Fund Partnership і Zibo. В Polestar додали, що наразі ведуться переговори з іншими інвесторами про залучення додаткових коштів.

У лінійці електромобілів компанії Polestar представлено поки всього дві моделі

Нагадаємо: раніше цього місяця Polestar заявила, що створить перший у світі автомобіль з дійсно нульовим рівнем викидів, не покладаючись на компенсацію викидів вуглекислого газу, яку бренд назвав «відмовкою».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті