«АрселорМіттал» інвестує $1 млрд в екомодернізацію

«АрселорМіттал» інвестує $1 млрд в екомодернізацію

Компанія зосередиться на зниженні впливу виробництва на довкілля

«АрселорМіттал» інвестує $1 млрд в екомодернізацію
Фото: pixabay.com

Міністр економіки Ігор Петрашко і гендиректор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо підписали Меморандум для реалізації нових інвестиційних проєктів, зокрема компанія вкладе в екомодернізацію та розвиток виробництва $1 млрд. Про це повідомили у пресслужбі міністерства.

За словами Лонгобардо, компанія пропонує нову програму «Сталевий мільярд», яка профінансує впровадження технологій «зеленої металургії» та проєкти зі зменшення вуглецевого впливу.

«Сталь вже має нижчий вуглецевий слід, ніж інші матеріали: жоден інший матеріал не має таких можливостей для відновлення і повторного використання. Ініціативи, які ми підтверджуємо Меморандумом сьогодні, є прогресивним кроком в українській промисловості», – наголосив він та додав, що «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 15 років роботи в Україні вклав понад $5 млрд у розвиток виробництва.

«АрселорМіттал» є лідером металургійної промисловості України. Щорічно підприємство виробляє близько 6 млн т сталі, понад 80% своєї продукції експортує. На підприємстві працює понад 29 000 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті