Степанов анонсував карантинні обмеження в Україні

Степанов анонсував карантинні обмеження в Україні

Вони будуть діяти на Великдень та травневі свята

Степанов анонсував карантинні обмеження в Україні
Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов
Фото: пресслужба МОЗ

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов повідомив, що через пандемію COVID-19 на Великдень і травневі свята в країні введуть «особливий режим». Про це він сказав в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Для нас важливо, щоб виконувались ті обмеження, які є. Звичайно, буде особливий режим, ми будемо просити, звертатися до громадян, щоб вже почали робити, обмежували контакти за можливості, великі скупчення людей. Британський і південноафриканський штами надагресивні, дуже важкий перебіг хвороби», – зазначив він.

Він зауважив, що у Києві позитивна динаміка, як і загалом по країні. Зараз у нас дві області вже вийшли з червоної зони – Івано-Франківська і Закарпатська.

Раніше повідомлялося, що МОЗ оновило розподіл карантинних зон. З 15 квітня у «червону» зону перейде Полтавська область. Таким чином, у «червоній» зоні перебуває 12 областей та Київ. «Помаранчевий» рівень зберігають 9 регіонів. У «жовтій» зоні наразі три області.

Комісія з надзвичайних ситуацій міста Києва ухвалила рішення про подовження суворих обмежувальних заходів у Києві на 2 тижні, тобто до 30 квітня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті